שחף כל אדם זקוק למאמן, אחרת הוא מציב את יעדיו היכן שידו מגעת
coach2be coach2be coach2be coach2be coach2be
coach2be logo coach2be
coach2be coach2be coach2be coach2be coach2be

Google
גישת האימון

הנחות יסוד של גישת האימון - coaching
בכל אדם בריא נפשית יש את היכולות לבחור את חייו, להשפיע על המציאות בה הוא חי, למצות את הפוטנציאל, להצליח ולחיות חיים מאוזנים.
גורמים שמונעים מהאדם למצות את עצמו יכולים להיות: "חינוך" ומסרים של גורמים חיצוניים(משפחה, בי"ס וכו') ו"חינוך עצמי"  (הסקת מסקנות מחוויות שליליות, אמונות, פחדים וכו') בשני המקרים – חוקים ומסרים חיצוניים  או פנימייים – יש לנו יכולת לבחור את התייחסותנו אליהם ולבחור את דרכי הפעולה שלנו - כאן טמון כוחו של האימון.

באימון אנו בוחרים את העתיד הרצוי לנו, בונים תוכנית פעולה שתקרב אותנו אליו ומתאמנים על ביצוע הצעדים הראשונים למימוש התוכנית.
אנו מאתרים דפוסי התנהגות ש"תוקעים אותנו" ומאמצים דפוסי התנהגות חדשים , שיסייעו לנו להשיג את מטרותינו ושאיפותינו בחיים.

 
מהות האימון
אימון עסקי ואישי מבוסס על יחסי שיתוף פעולה של המתאמן עם המאמן במטרה להשיג את המטרות הרצויות למתאמן.

תפקיד המאמן הינו לסייע למתאמן לגלות את מה שיש בתוכו, לשקף את המציאות אל מול המטרות הרצויות (מוצהרות או נסתרות), לאתגר להצבת יעדים גבוהים ולאמן להשגת המטרות והיעדים.
 
בשונה מייעוץ, באימון הגדרת היעדים והמטרות, התובנות והבחירות נעשות תמיד על ידי המתאמן.
בשונה מטיפול, אין באימון עיסוק בסיבות ובמתן הסברים למיקום שבו המתאמן נמצא היום, במקום זאת בוחנים לאן המתאמן רוצה להגיע, מה אינו מאפשר זאת כרגע (או לא איפשר עד כה) ומה יאפשר זאת בעתיד.

מי יכול להעזר באימון עסקי ?
אנשים הנמצאים בצמתים בחיי התעסוקה והקריירה
-  כל מי שרוצה או נדרש לעשות שינויים או בחירות הקשורות לחיי העבודה והקריירה:
חיילי סדיר משוחררים, סטודנטים לקראת סיום הלימודים, משוחררי כוחות הבטחון (אנשי קבע בצה"ל, משטרה), מפוטרים, יוצאים לפנסיה, אנשים שאינם מסופקים בעבודתם הנוכחית.
דוגמאות לנושאי אימון: בחירת תחום ומסגרת עיסוק, חיפוש עבודה והכנה לראיונות, בחינת המשמעויות והתאמה להקמת עסק עצמאי, בניית תוכנית להקמת עסק ועוד.

 אנשים הרוצים לשפר תוצאות בחיי העבודה שלהם: עצמאיים או שכירים בכל הדרגות.
דוגמאות לנושאי אימון: ניצול זמן יעיל, שיווק עצמי,  הצגת מצגות והתמודדות עם פחד קהל, השגת קידום, תנאי עבודה טובים, העלאה בשכר, שיפור יכולות ניהול והנעת צוות , שיפור יחסים בינאישיים והשתלבות בפוליטיקה הארגונית, שיפור השפעה כלפי מעלה (אל מול בעלי סמכות) , גביית כספים, שיפור מכירות ושימור לקוחות, שיפור יחסים עם ספקים, פריצה לקהל יעד חדש, האצלת סמכויות, משא ומתן, ליווי בכניסה לתפקיד חדש ועוד.
 
אימון עסקי - התהליך
האימון נבנה ומתפתח על פי הקצב האישי של המתאמן.
תהליך  של אימון עסקי הוא קצר מועד וממוקד תוצאות. בתחילת האימון נקבעת תוצאה רצויה (ריאלית וניתנת למדידה) ובסוף האימון נבחנת השגתה.

אימון עסקי - המסגרת
בדרך כלל 10-15 מפגשים אישיים שבועיים, הנפרשים על פני תקופה של כשלשה חודשים. בשלב מתקדם של האימון ניתן לעבור ממפגשים אישיים לשיחות אימון טלפוניות.
בין הפגישות מתבקש המתאמן להמשיך בחשיבה ולבצע משימות, המבוססות על הנושאים שעלו באימון.
המאמן מתחייב לשמירת סודיות בכל הנושאים העולים באימון, ככל המותר על פי חוק.
 
אנשים שחוו תהליך של אימון אישי מדווחים על עליה במוטיבציה ובאנרגיות, בהירות ומיקוד מחשבה, התגברות על חסמים ופחדים, תחושת יכולת ובטחון עצמי והצלחות בכל תחומי החיים.

אני מזמינה אתכם לפגישת הכרות איתי ועם גישת האימון,
לפרטים נוספים על אימון אישי , אימון עסקי , אימון אמנים
או לתיאום פגישה אנא צרו עמי קשר:
טלפון נייד: 054-9453070


 
Website by Edenet        © All Rights Reserved