שחף כל אדם זקוק למאמן, אחרת הוא מציב את יעדיו היכן שידו מגעת
coach2be coach2be coach2be coach2be coach2be
coach2be logo coach2be
coach2be coach2be coach2be coach2be coach2be

Google
אימון לאמנים

 "המקומות העצובים ביותר בעולם הם בתי הקברות. לא בגלל שאנשים קבורים שם, אלא בגלל שחלומות, כשרונות וייעודים שמעולם לא הוגשמו קבורים שם. בתי הקברות מלאים בספרים שמעולם לא נכתבו, שירים שמעולם לא הושרו, מילים שמעולם לא נאמרו, דברים שמעולם לא נעשו" - מארק ויקטור הנסן, ממחברי הספר "מרק עוף לנפש". 
 
תמיד חשתי שפיתוח הכשרון והמיומנות הטכנית אינם מספיקים כדי להצליח כאמן או יוצר פעיל ומשגשג ושאפתי לגלות את הגורמים הנוספים המשפיעים על הצלחה. 
בגישת האימון העסקי (Bussiness coaching) מצאתי תשובות רבות והבנתי שהגישה, שהפכה לחלק בלתי נפרד מעולם העסקים, ומסייעת למנכ"לים להפוך למנהיגים אמיתיים ולהניב תוצאות יוצאות דופן - יכולה לסייע לאמנים למצות את הפוטנציאל האישי שלהם ולהצליח .
 
בהעדר מימון לפיתוח ושימור התרבות, נדרשים האמנים להיות, פעמים רבות, הגורמים הממנים העיקריים של יצירתם ולעתים גם של הפצתה ושיווקה.
האמן עוסק בדרך כלל כעצמאי ולא כשכיר. הוא נדרש לנהל את ענייניו העסקיים בדיוק כמו בעל עסק קטן. בבתי הספר לאמנויות, לא מתייחסים בדרך כלל, לצד של הפיתוח והניהול העסקי של האמן, הוא אינו מקבל כלים ומיומנויות לניהול העסקי ולכן הוא מרגיש צורך להפקיד את ענייניו בידי אחרים ובכך הוא חשוף יותר לניצול.

אחת הסיבות להתאמת גישת האימון העסקי לאמנים ויוצרים היא, שכדי להצליח בעולם המשתנה כל הזמן, מוצף באפשרויות, בעולם של תחרות קשה, גלובליזציה והתפתחות טכנולוגית, נדרש האמן להיות אקטיבי, להמציא את עצמו שוב ושוב ולעמוד באתגרים הדומים לאלה של יזמים ושל חברות בתחומי ההיטק, הצריכה והשרותים.
בניית חזון ברור, הצבת מטרות ויעדים לטווח הקצר, הבינוני והארוך, בחינת השוק והבנתו, ייזום שיתופי פעולה, התייעצות והסתייעות באנשי מקצוע, גיוס משאבים, בניית תוכנית שיווקית, כולם עקרונות מעולם העסקים, אותם יכול האמן ללמוד וליישם כדי לממש את כשרונו האמנותי ולפתח קריירה אמנותית מצליחה.
 
אמן (או יוצר) זקוק למאמן שיסייע לו להבהיר את יעדיו, לבנות את דרכו להצלחה עסקית וכלכלית, אך גם מאמן המסוגל להבין את כאבי היצירה, החשש מחשיפה, החשש מאיבוד "מתנת" היצירתיות, מאמן שיהיה רגיש לצורך לשמור על ספונטניות, זרימה וחשיבה בלתי שגרתית.
 
אני מזמינה אתכם לפגישת הכרות איתי ועם גישת האימון
לפרטים נוספים על אימון אישי , אימון עסקי , אימון אמנים
או לתאום פגישה, אנא צרו עמי קשר:
טלפון נייד: 054-9453070

 
סוכני אמנים, אמרגנים, מנהלים אישיים, חברות תקליטים, תיאטרונים (וכל מי שמעסיק או מחתים אמנים), המעוניינים בפריחה ושגשוג אישי ואמנותי של האמנים איתם הם עובדים, המאמינים ביחסי מנצח/מנצח (win/win) ומבינים שהשקעה באמן משתלמת לכל הצדדים, יכולים להשקיע במימון תהליך אימון לאמנים איתם הם עובדים, במודל הדומה לחברות המעסיקות מאמנים עבור מנהליהן הבכירים וצוותי העובדים בכל הרמות. אמנים חסומים יוכלו לחזור ליצירה פורה, אמנים יוצרים יוכלו להתעלות לדרגות חדשות.
סוכן / סוכנת אמנים, אמרגן / אמרגנית, מנהל אישי / מנהלת אישית, יכולים לעבור תהליך אימון עסקי (אישי) במטרה לשפר את הישגיהם העסקיים ולרכוש כלים ליצירת מוטיבציה ולהעצמה של האמנים אותם הם מייצגים. 

מורים לאמנות יכולים לקבל כלים ליצירת מוטיבציה אצל תלמידיהם באמצעות כלים אימוניים. (ראה גם הרצאות)

 קראו עוד על גישת האימון ותהליך האימון

דוגמא לנושאי אימון אפשריים: • אמן או יוצר חסום, המעוניין להתאמן על שיקום היצירתיות והעשייה האמנותית.
 • פיתוח "שרירי הצלחה" – פיתוח עמידות בפני דחייה, כשלונות וביקורת שלילית (חיצונית או עצמית).
 • אימון להתמודדות עם הצלחה גדולה וחשיפה גדולה ופתאומית.
 • אימון לפיתוח היכולות הבינאישיות, במטרה לבנות שיתופי פעולה אמנותיים ועסקיים.
 • אימון לדרישת כסף בתמורה ליצירה אמנותית.
 • אימון לניהול משא ומתן על תנאי חוזים והסכמים.
 • אימון לשיפור יכולת השיווק העצמי.
 • אימון לראיון בתקשורת.
 • אימון לפריצה לקהלי יעד חדשים  או לחו"ל.
 • אימון לשיפור ניצול הזמן. (מצוין לכל מי שמרגיש ש"אין לו זמן"...)
 • אימון בשיפור התקשורת ויצירת שותפויות בריאות. לדוגמא: שיפור התקשורת בתוך הרכב מוזיקלי, קבוצת תאטרון או מחול, דרכים לפתרון מחלוקות, בניית חזון משותף ויצירת שותפות סינרגטית. 
 
קבוצת "אמנים ויוצרים בצמיחה".

קבוצה אינטימית (5-8) של  אמנים מכל תחומי האמנות: מוסיקה, ספרות, קולנוע, אמנות פלסטית, קולנוע, מחול ותאטרון.
במפגשים נעבוד יחד וכל אחד לחוד על יצירת חזון אישי-מקצועי, הצבת יעדים, איתור מחסומים והתגברות עליהם, איתור מקורות כוח ושיתופי פעולה אפשריים ונקיטת צעדים מעשיים להגשמת החזון.
לפרטים ולהרשמה:
טלפון נייד:054-9453070


 

אתם מוזמנים לבקר באתר החדש שלי: www.coach-art.com
 
Website by Edenet        © All Rights Reserved